İzmir Evden Eve Nakliyat

EVDEN EVE NAKLİYAT KONUSUNDA BİR NUMARA

İzmir’in hatta Türkiye’nin en iyi taşımacılık firmalarından olan Atasun Nakliyat yıllardır nakliyat sektöründeki boşluğu doldurmak adına hizmet vermektedir. Verdiği hizmet ile müşterilerine daima yüzde yüz memnuniyet sağlar. Tamamen saygı ve hoşgörü çerçevesi içerisinde çalışan firmamızın en önemsediği konu müşterilerinin eşyalarını büyük bir güven ile taşımaktır. Eşyalara hiçbir şekilde zarar gelmesini istemez. Çünkü olası bir zararda müşteriyi mağdur etmiş olur ve firmamız bu durumu asla istemez. Sigortalı nakliyat gerçekleştirerek taşıdığımız bütün eşyaları tek tek sigortalamaktayız. Peki sigortanın ne gibi avantajları var? Sigortalı gerçekleşen evden eve nakliyat işlemlerinde taşınan eşyalar sigortalandığı için eşyalara zarar gelmesi durumunda müşteri kesinlikle mağdur edilmez. Sigorta sayesinde kaybedilen kazanç yerine koyulabilir.

Atasun Nakliyatın Nakliyat İşlemleri Boyunca Sağladığı Avantajlar

Atasun Nakliyat firması olarak taşımacılık işlemlerini gerçekleştirirken müşterilerimize  pek çok öncelik tanımaktayız. Taşımacılık işlemlerinin kolaylaştırılmasını sağlayan bu öncülüklerden en önde geleni ambalajlı nakliyat çeşididir. Ambalajlı nakliyat sayesinde eşyalar zarar görmeyecek şekilde paketlenip taşınmaktadır. Bu durum elbette eşyaların korunmasını maksimum arttırır. Herhangi bir zararın kolay kolay gelmesini engellemektedir.
Verdiğimiz hizmet sadece ambalajlı nakliyat değil marangozlu ev taşıma firması olarak da pek çok alternatif sağlamaktayız. Eşya taşınma esnasında mobiyaların monte veya demonte edilmesi gerekebilir. Bu durumlarda eşyalara zarar gelebilir ancak Atasun Nakliyat olarak profesyonel kişilerle çalıştığımız için hiçbir şekilde zarar deforme eşyalarda görülmemektedir.21.7.2017 14:19:55 tarihinde eklendi
Firmaya Ait Diğer İlanlar